Hakkımızda

 

Modern çizgilerle sektöre
yön veren projeler...


Hızla gelişen ve büyüyen ülkemizde lokomotif görevini üstlenen inşaat sektörüne, firma olarak yapmış olduğumuz konsept projelerle hizmet vermekteyiz. SH-İnşaat olarak yapmış olduğumuz projelerde tasarım sürecinden yapının bitimine kadar tam kadro olarak -Mimari, İç mimari, Statik, Elektrik, Mekanik- hizmet vermekte...
SH-İnşaat olarak yapmış olduğumuz projelerde; tasarım sürecinden yapının bitimine kadar tam kadro olarak (Mimari, İç mimari, Statik, Elektrik, Mekanik) hizmet vermekte olan Ninova Mimarlık & Mühendislik hizmet kalitesinin devamını ve müşteri memnuniyetini ön planda tutup bunu kendisine ilke edinmiştir.

MİSYONUMUZ

Firma olarak yapmış olduğumuz projelerle, modern mimariyle bütünleşen rasyonalist çizgiler kullanarak projenin bileşenlerini özgür bir tasarım ile bir araya getirerek kimliği olan yapılar inşa etmektir.


VİZYONUMUZ

Ülkemizde ve yurt dışında bölgenin dokusunu, işlevsel ve görsel mimarisini değiştirecek; modern çizgilerin ön planda olduğu, sektöre yön veren, insanına ve çevresine saygı duyan projeler yapmaktır.